10 najważniejszych trendów w dziedzinie BI w 2016 roku

Pobierz pełne opracowanie

Bezpłatne pełne opracowanie

Poznaj najnowsze informacje ze świata BI i prognozy na rok 2016.

Business Intelligence to jeden z najdynamiczniej zmieniających się obszarów w każdej firmie. Błyskawicznie zmieniają się nie tylko technologie, ale i metody ich przyswajania oraz uzyskiwania rzeczywistych wartości z przetwarzanych danych. Do najważniejszych trendów zaliczają się: rosnący apetyt na jeszcze bardziej zaawansowane analizy danych, które pozwalają udzielać odpowiedzi na coraz bardziej skomplikowane pytania, oraz nowe podejście do zarządzania analizą samoobsługową.
W niniejszym dokumencie zwrócono uwagę na najważniejsze trendy w dziedzinie BI, które dadzą się zauważyć w 2016 roku, w tym takie aspekty jak:

  • Zaawansowana analiza już nie tylko dla analityków
  • Dane przechowywane w chmurze i początki analiz w chmurze
  • Analiza wizualna współczesnym wspólnym językiem
Pobierz pełne opracowanie

Tableau to swoisty elementarz świata BI. Pokazuje historię, jaką kryją dane, i pomaga opowiedzieć ją innym w przejrzysty i ciekawy sposób”!

Tableau について

Tableau Software のミッションは、お客様がデータを見て理解できるように支援することです。Tableau を利用すれば、簡単に情報を分析してビジュアル化し、共有することができます。すでに世界で 46,000 社を超えるお客様が Tableau を導入し、オフィスや外出先で簡単にデータ分析を行っています。また、無料のデータビジュアル化ツールである Tableau Public を利用して、数万人のお客様がデータをインタラクティブな Viz (ビジュアライゼーション) としてブログや Web サイトで共有しています。取り上げられました

Forbes
Fortune
Fast Company
Wallstreet Journal
Wired